თბილისი, ჰეიდარ ალიევის მარჯვენა სანაპირო № 12-ში განთავსებული 15 სამრეცხაო ბოქსი (აღჭურვილი მოსაცდელით და კვების ობიექტით, რომელიც მოიცავს ღია და დახურულ სივრცეს) ობიექტის მენეჯერი: 577 12 77 43; 568 91 09 63
თბილისი, რიყის ტერიტორია, მეიდან პარგინგზე მდებარე ავტოსამრეცხაოზე განთავსებული 4 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 599 68 35 99; 597 40 40 83
თბილისი, აკაკი ბელიაშვილის ქუჩა № 183-ში მდებარე სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 4 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 577 12 77 58; 579 80 22 54
თბილისი, გულიას მოედანზე, შსს-ს მიმდებარედ სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 2 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 577 12 77 65; 593 96 55 96
თბილისი, პეტრე ქავთარაძის ქუჩა № 54-ში სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 2 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 577 12 77 81; 574 95 97 97
თბილისი, გელოვანის ქუჩა, სოფლის მეურნეობის სამინისტროს მიმდებარედ სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 2 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 593 68 65 30
თბილისი, ისანი-სამგორის რ/ნ აწყურის ქუჩაზე არსებული სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 3 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 577 19 30 02; 592 25 70 02
თბილისი, აეროპორტი 2-ში სავაჭრო-საბითუმო ბაზა „ცეკავშირთან“ სოკარის ავტოგასამართ სადგურზე 3 სამრეცხაო ბოქსი. ობიექტის მენეჯერი: 577 12 77 93; 577 10 12 11